Kakšen denarni znesek odškodnine lahko pričakujem?
Na to vprašanje bi vam lahko odgovorilo na tisoče naših zadovoljnih strank.
Prej, kot nas boste kontaktirali, višji bo vaš znesek odškodnine za telesne poškodbe, saj je pomembno pravilno ravnati že takoj po nezgodi in v postopku zdravljenja. Tisti, ki čakate, da se zdravljenje zaključi, ste v zmoti. Med postopkom zdravljenja vas temeljito obravnavamo kot svojo stranko, odškodninski zahtevek pa vložimo šele ob zaključenem zdravljenju.
Višina denarne odškodnine je odvisna tudi od vašega ravnanja takoj po nesreči, zato ne odlašajte in nas čimprej pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 26 26 ali nam pišite!
Naše odškodninsko podjetje vam poda zelo točno oceno ter obljubo o tem, kakšno višino odškodnine vam, kot vaš zastopnik, lahko uredimo ter na koncu odškodninskega postopka tudi izplačamo!
Naša dodatna ponudba:
Ena izmed naših prednosti je tudi ta, da so ODŠKODNINSKA SVETOVANJA POPOLNOMA BREZPLAČNA!
Kakšna je lahko višina odškodnine oziroma konkretni zneski, ki vam za določeno poškodbo lahko pripadajo vam za lažjo predstavo ponazarjamo v spodnji tabeli.
Presenetljiv je podatek, da vam za vsak dan ležanja v bolnišnici lahko pripada tudi do 1.000,00 € odškodnine!
V primeru izredno hudih telesnih poškodb, kot sta paraplegija in tetraplegija se lahko višina odškodnine povzpne tudi do 1.000.000,00 €!
Po analizi sodne prakse poznamo več vrst poškodb, ki močno vplivajo na to, kakšni so zneski odškodnin in sicer:
- zelo lahke poškodbe: odrgnine, udarnine, lažje opekline, lahki izvini..,
- lahke poškodbe: lažje rane, lažji zvini, lažji zlomi, lažji pretresi možganov..,
- srednje hude poškodbe: srednje težki zlomi, izpahi, nategi vezi,pretresi možganov z nekoliko daljšo nezavestjo,lažje natrgane mišice in živci,
- hude poškodbe: težki zlomi, komplicirane operacije po poškodbah, odstranitev določenih notranjih organov (recimo ledvice), težje natrgane mišice in živci.,
- zelo hude poškodbe: poškodbe pri katerih so potrebne večkratne operacije in poškodbe s težkimi in trajnimi posledicami..,
- izredno hude poškodbe: zlom hrbtenice, dvojne amputacije, izguba obeh očes..,
- težka invalidnost.
Posebej bomo vložili tudi zahtevek za povrnitev izpada dohodka ali izgube dobička, ki sta nastala v času bolniškega staleža. Potrebujemo od tri do šest plačilnih list ali drugih dokazil pred nezgodo in vse plačilne liste ali druga dokazila v času bolniškega staleža.
Tako visoke denarne zneske dosegamo zato, ker vsak odškodninski zahtevek ali ugovor oz. pritožbo specificiramo in ovrednotimo na podlagi več sodb in sklepov, pri katerih so bili za podobne primere, in sicer na slovenskih sodiščih in pritožbenih komisijah zavarovalnic doseženi najvišji zneski odškodnin oziroma so bile za podobne primere izdane sodne odločbe z najvišjimi odškodninami. Ravnamo se po posebnem digitalnem programu sodne prakse PisRS, s pomočjo katerega sprotno za vsak posamezni primer pregledujemo denarno ovrednoteno odškodninsko prakso višjih sodišč. Smo (pri)znani pravniki za odškodnine na območju Slovenije. Imamo veliko objavljenih člankov za različne specifične primere na področju prometnih nesreč.
Višina odškodnine: razlog, zakaj smo prava izbira prav MI!
Višina odškodnine je odvisna od mnogih dejavnikov in je lahko precej različna. Za lažje razumevanje smo vam pripravili seznam vseh dejavnikov, ki vplivajo na to kakšni so zneski odškodnin. Pomembno je, da znate v diagnostičnih preiskavah ukrepati sami. Tako v bolnišnici kot tudi pri osebnem zdravniku.
Zneski odškodnin so odvisni od:
Pokličite nas na brezplačno telefonsko številko 080 26 26 ali pa nam pišite na naš e-naslov: info@odskodninaplaninsec.si ter nam zaupajte svoj primer.
V Visoki odškodnini Planinšec lahko pridobite kakovostno obravnavo vašega škodnega primera, ki vključuje tudi hude telesne poškodbe v različnih nesrečah. Če poudarimo, da lahko tudi lahke telesne poškodbe vplivajo na vaše družinsko življenje, vsakodnevne aktivnosti ter delo, hude ...
Preberi večDolžnost vsakega od nas je, da skrbimo za svojo varnost in varnost drugih ljudi. Če nekomu povzročimo škodo iz malomarnosti, smo jo oškodovancu dolžni poravnati. Če je dolžnost skrbi kršena in je nekomu povzročila škodo, je zagotovo upravičen zahtevati denarno zadoščenje.
Preberi večNajpogostejše prometne nesreče z motornimi vozili so prav trki oziroma naleti od zadaj. Vzroki so lahko različni, in sicer okvara zavor, slaba vidljivost na cesti, slabo stanje ceste, ki je v izgradnji, uporaba mobilnega telefona med vožnjo, vožnja pod vplivom alkohola, neupoštevanje ...
Preberi večVsak oškodovanec, ki je utrpel težjo poškodbo, ima pravico do nadomestila za invalidnost po vseh nezgodnih zavarovalnih policah. Preden se odločite za sklenitev nezgodnega zavarovanja, podrobno preberite splošne pogoje zavarovalnice in vključena kritja.
Preberi večAgencija za varnost prometa v Sloveniji v svoji statistiki navaja, da so starejši pešci najbolj ogrožena starostna skupina. V zadnjih petih letih je bilo 36 smrtnih žrtev nad 65 let starosti.
Preberi večČe ste se poškodovali med vožnjo z avtobusom in razmišljate o odškodnini za telesne poškodbe v avtobusni nesreči, se verjetno sprašujete, kdo je odgovoren za vaše poškodbe.
Preberi večČe se vam pripeti nesreča v prometu v delovnem času in v službenem vozilu, se to, ne glede na to, kdo je povzročitelj, obravnava kot prometna nesreča v delovnem času.
Preberi večV Visoki odškodnini Planinšec se po besedah Doriana Planinšca, ki se že vrsto let ukvarja z odškodninskim pravom, zelo pogosto srečujemo s hudimi telesnimi poškodbami s trajnimi posledicami, do katerih prihaja predvsem v prometnih nesrečah ter delovnih nezgodah.
Preberi več